אודות בריקס
בית   >   אודות

המהפכה של Brixx בשיפוץ הבית או המשרד

אחד הגורמים העיקריים לחשש שיש לרובנו מפני תחילתו של שיפוץ, הוא חוסר ודאות בנוגע לתהליך עצמו. איך מתאמים את החזון הסופי? כיצד מוצאים את אנשי המקצוע הנכונים לביצוע השיפוצים? האם המחיר יתפח מעצמו ככל שהשיפוץ יתמשך? כמה זמן זה ייקח? והאם לא אמצא את עצמי בבלגן נוראי גם מעבר ללחות הזמנים לסיום השיפוץ? על מי אוכל לסמוך בתהליך?

ובכן, אל דאגה. Brixx מעמידה לרשותכם ממשק נוח ופשוט אשר יקל עליכם במידה משמעותית ויהפוך את חווית השיפוץ לנוחה, יעילה ופשוטה.

במקביל לממשק הידידותי שבאתר, המוצר שלנו מאופיין עם סטנדרטים גבוהים של איכות, דבר הבא לידי ביטוי בעבודה רק עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, אשר נבחרו בקפידה. כמו כן, אנו מקפידים על ליווי צמוד ופיקוח מטעם החברה לכל אורך הדרך בעזרת ממשק ניהול ומעקב אינטרנטי לכל פרוייקט המציג את כל שלבי ההתקדמות בזמן אמת – כדי להבטיח את מימוש האינטרסים שלכם על הצד הטוב ביותר עם מינימום התעסקות מצדכם.

הייחודיות שלנו לא נגמרת כאן. Brixx מתחייבת לא רק על האיכות ואחריות ל – 3 שנים כי אם גם על המחיר ועל משך הפרויקט. סיפקנו הצעת מחיר? אין אצלנו הפתעות בלתי צפויות או חריגות, אנו מחויבים לתקציב שהוגדר וכן למסגרת הזמן שהקצנו לשיפוץ.

הצטרפו למהפכה החדשה של עולם השיפוצים,
ותיהנו משירות פורץ דרך וחדשני עם אחריות ל- 3 שנים!

לתחילת שיפוץ הנכס שלכם במחיר משתלם במיוחד

לחץ כאן